fotografia

fotografia_D2


Wejdź w świat fotografii artystycznej!  Wszystko jest tematycznie uporządkowane w katalogach.

Poniższe fotografie zostały podzielone na dwie grupy:
1] Fotografia klasyczna przedstawiająca przepiękne miejsca jakimi są na co dzień.
2] Fotografia Fantasy Art przedstawiająca w oparciu o Fotografię klasyczną nierzeczywiste miejsca i przedmioty wręcz zapierające dech w piersiach.

Fotografia klasyczna

Archi_kafel  Clasic_kafel  Woods_kafel  Wenecja_kafel

Wenecja2_kafel  kafel  kafel  kafel


Fotografia Fantasy Art

Archicopter_kafel  Space_Woods_kafel  Plant_kafel  Signs_of_Places_kafel


W dziale fotografia znajdziecie Państwo mnóstwo zdjęć idealnie podkreślających charakter każdego wnętrza.

Oferujemy zdjęcia w formatach od 60x60cm do 140x100cm, każda praca jest dostępna w kilku możliwych wymiarach, tak aby móc w jak największym stopniu sprostać Państwa wymaganiom. Nasze prace nie pochodzą z ogólnodostępnych katalogów, są tylko i wyłącznie naszego autorstwa. Dzięki temu oferujemy Państwu prace w 100% oryginalne i niepowtarzalne. Prezentowane fotografie można nabyć jedynie za pośrednictwem naszych partnerów handlowych i bezpośrednio u nas. Wszystkie drukowane prace prezentowane na mojasztuka.pl są wysokiej klasy wydrukami UV na specjalnej stworzonej do zadruku  płycie PCV o grubości 5mm. Ta technika i materiał sprawiają, że nasze prace są wielokrotnie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż wydruki na innych materiałach. Każda nasza praca jest oprawiona w elegancką aluminiową ramę koloru czarnego. Większość naszych fotografii jest dostępnych w dwóch opcjach prezentacji: 1) wydruk na pełnym formacie od krawędzi do krawędzi, 2) obraz mniejszy od formatu pracy + czarny krawędziowy kontur  + biała ramka.

 fotografia_Dinfo


 fotografia_D3


 mojasztuka to w 100% autorskie prace artystyczne. Jesteśmy galerią sztuki wspierającą polski rynek, wszystkie prace są drukowane w Polsce, ramy pochodzą od Polskich producentów. Nie korzystamy z tanich materiałów. U nas liczy się jakość – nie ilość. Co nas wyróżnia? Oferujemy sztukę, a nie tanie estetycznie masowe wydruki oferowane w marketach itp. Dla kogo są nasze prace? Dla każdego, kto poszukuje czegoś więcej niż taniego kiczu, a nie stać na drogie prace artystyczne oferowane w drogich galeriach sztuki. Gdzie wieszać nasze prace? Wszędzie tam, gdzie jest możliwość dobrej ekspozycji obrazu, tylko w tedy wniesie on dodatkową wartość do pomieszczenia. Zawsze dobrze sprawdzające się miejsca w pomieszczeniach mieszkalnych to w salonie nad wypoczynkiem, w jadalni w okolicy stołu lub komody, w sypialni nad łóżkiem. Oczywiście w innych miejscach też można eksponować sztukę, lecz to już kwestia indywidualna dla każdej przestrzeni z osobna.  Nasze prace również idealnie się sprawdzają w pomieszczeniach biur i firm wszelakiego typu. Pokazane w miejscach reprezentacyjnych podnoszą prestiż i wizerunek firmy. Gdzie kupić? U naszych przedstawicieli lub bezpośrednio u nas. Pamiętaj! mojasztuka to Twoja sztuka!

058

« 2 z 3 »
Ze względu na różne ustawienia monitorów, mogą niekiedy występować nieznaczne różnice w odcieniach kolorów pomiędzy wyświetlanym obrazem na monitorze a fizycznym dziełem. Wynika to z charakterystyki sprzętowej monitorów jak i indywidualnych ustawień użytkownika.

068


Kopiowanie i rozpowszechnianie prezentowanych prac w mojasztuka.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody mojasztuka.pl jest zabronione. Prawa do powyższych prac są własnością autora, zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wyjątek stanowią pliki dla architektów wnętrz, które mogą być wykorzystywane tylko i wyłącznie w projektach i wizualizacjach projektowanych przez nich wnętrz.