grafika

grafika_Kafel_D


Wejdź w świat grafiki komputerowej!  Wszystko jest tematycznie uporządkowane w katalogach.

 


Abstractions_Kafel  Archicopterus_Kafel  Black_Breath_Kafel  Brick_Kafel

 Kaleidoscope_Kafel  Floristic_Kafel  FloristicII_Kafel  Majestic_Kafel

MalKomp_Kafel  Next_Kafel  Optical_Fantasy_Kafel  Orbital_Kafel

Organic_Stamp_Kafel  Pulse_Kafel  Red_Kafel  Sea_Art_Kafel

Sign_Kafel  Space_Kafel  Space_Woods_Kafel  Stamp_Kafel

  Vestige_Kafel  Woods_Kafel  kafel  kafel


W dziale grafika komputerowa znajdziecie Państwo mnóstwo graficznych obrazów idealnie podkreślających charakter każdego wnętrza.

Oferujemy grafiki w formatach od 60x60cm do 180x70cm, każda praca jest dostępna w kilku możliwych wymiarach, tak aby móc w jak największym stopniu sprostać Państwa wymaganiom. Nasze prace nie pochodzą z ogólnodostępnych katalogów, są tylko i wyłącznie naszego autorstwa. Dzięki temu oferujemy Państwu prace w 100% oryginalne i niepowtarzalne. Prezentowane grafiki można nabyć jedynie za pośrednictwem naszych partnerów handlowych i bezpośrednio u nas. Wszystkie drukowane prace prezentowane na mojasztuka.pl są wysokiej klasy wydrukami UV na specjalnej stworzonej do zadruku  płycie PCV o grubości 5mm. Ta technika i materiał sprawiają, że nasze prace są wielokrotnie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne niż wydruki na innych materiałach. Każda nasza praca jest oprawiona w elegancką aluminiową ramę koloru czarnego. Większość naszych grafik jest dostępnych w dwóch opcjach prezentacji: 1) wydruk na pełnym formacie od krawędzi do krawędzi, 2) obraz mniejszy od formatu pracy + czarny krawędziowy kontur  + biała ramka.

 

grafika_Kafel_Dinfo


 grafika_Kafel_Dinfo2


mojasztuka to w 100% autorskie prace artystyczne. Jesteśmy galerią sztuki wspierającą polski rynek, wszystkie prace są drukowane w Polsce, ramy pochodzą od Polskich producentów. Nie korzystamy z tanich materiałów. U nas liczy się jakość – nie ilość. Co nas wyróżnia? Oferujemy sztukę, a nie tanie estetycznie masowe wydruki oferowane w marketach itp. Dla kogo są nasze prace? Dla każdego, kto poszukuje czegoś więcej niż taniego kiczu, a nie stać na drogie prace artystyczne oferowane w drogich galeriach sztuki. Gdzie wieszać nasze prace? Wszędzie tam, gdzie jest możliwość dobrej ekspozycji obrazu, tylko w tedy wniesie on dodatkową wartość do pomieszczenia. Zawsze dobrze sprawdzające się miejsca w pomieszczeniach mieszkalnych to w salonie nad wypoczynkiem, w jadalni w okolicy stołu lub komody, w sypialni nad łóżkiem. Oczywiście w innych miejscach też można eksponować sztukę, lecz to już kwestia indywidualna dla każdej przestrzeni z osobna.  Nasze prace również idealnie się sprawdzają w pomieszczeniach biur i firm wszelakiego typu. Pokazane w miejscach reprezentacyjnych podnoszą prestiż i wizerunek firmy. Gdzie kupić? U naszych przedstawicieli lub bezpośrednio u nas. Pamiętaj! mojasztuka to Twoja sztuka!

058

 

« 1 z 3 »
Ze względu na różne ustawienia monitorów, mogą niekiedy występować nieznaczne różnice w odcieniach kolorów pomiędzy wyświetlanym obrazem na monitorze a fizycznym dziełem. Wynika to z charakterystyki sprzętowej monitorów jak i indywidualnych ustawień użytkownika.

067


Kopiowanie i rozpowszechnianie prezentowanych prac w mojasztuka.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody mojasztuka.pl jest zabronione. Prawa do powyższych prac są własnością autora, zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wyjątek stanowią pliki dla architektów wnętrz, które mogą być wykorzystywane tylko i wyłącznie w projektach i wizualizacjach projektowanych przez nich wnętrz.