grafika

grafika_Kafel_D


Wejdź w świat grafiki komputerowej!

Poniżej prezentujemy nasze grafiki uporządkowane zgodnie z ich seriami. Każda seria to osobny katalog.

Nasze prace są oryginalne i niepowtarzalne. Uniwersalny charakter sprawia, że nie opierają się modom. Stanowią efektowną dekorację dla każdego pomieszczenia. Idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach domowych jak i zarówno komercyjnych. Większość grafik można multiplikować co z kolei daje przeogromne możliwości w strefach reprezentacyjnych. Możecie Państwo zbudować obraz o wymiarach dopasowanych do pomieszczenia! Obraz, który będzie jedyny i niepowtarzalny.

  Brick_Kafel    Orbital_Kafel

Floristic_Kafel  FloristicII_Kafel  Red_Kafel  Pulse_Kafel

MalKomp_Kafel  Next_Kafel  Optical_Fantasy_Kafel  Majestic_Kafel

Sign_Kafel  Organic_Stamp_Kafel   Sea_Art_Kafel Stamp_Kafel

Vestige_Kafel  Space_Kafel  Space_Woods_Kafel 


W dziale grafika komputerowa znajdziecie Państwo mnóstwo graficznych obrazów idealnie podkreślających charakter każdego wnętrza.

Oferujemy grafiki w formatach od 50x50cm do 190x70cm, większość naszych prac jest dostępna w kilku możliwych wymiarach. Wszystko to, by móc w jak największym stopniu sprostać Państwa wymaganiom. Nasze prace nie pochodzą z ogólnodostępnych internetowych katalogów. Wszystkie są autorskie i wyłącznie naszego autorstwa. Dzięki temu oferujemy Państwu prace w 100% oryginalne i niepowtarzalne. Prezentowane grafiki można nabyć jedynie za pośrednictwem naszych partnerów handlowych i bezpośrednio u nas. Wszystkie drukowane prace prezentowane na mojasztuka.pl są wysokiej klasy wydrukami na specjalistycznym papierze fotograficznym.  Większość naszych grafik jest dostępnych w dwóch opcjach prezentacji:
1) wydruk na pełnym formacie od krawędzi do krawędzi
2) obraz mniejszy od formatu zadruku + czarny krawędziowy kontur  + biała ramka w formie tła
Nasze prace idealnie nadają się do oprawienia w nowoczesne ramy z aluminium lub drewna. Stają się niebanalną ozdobą każdego pomieszczenia. Mogą stanowić delikatne tło jak i być elementem dopełniającym całość wystroju wnętrza. Grafiki oferowane na mojasztuka.pl są idealnym dopełnieniem każdego projektu wnętrz. Sprawdzają się w wnętrzach mieszkalnych jak i równocześnie w wszelakiego rodzaju obiektach komercyjnych.


 grafika_Kafel_Dinfo2

mojasztuka to w 100% autorskie prace artystyczne. Jesteśmy galerią sztuki wspierającą polski rynek, wszystkie prace są drukowane w Polsce. Nie korzystamy z tanich materiałów. U nas liczy się jakość – nie ilość. Co nas wyróżnia? Oferujemy sztukę. Dla kogo są nasze prace? Dla każdego, kto poszukuje czegoś więcej niż taniego kiczu, a nie stać go na drogie prace artystyczne oferowane w drogich galeriach sztuki. Gdzie wieszać nasze prace? Wszędzie tam, gdzie jest możliwość dobrej ekspozycji obrazu, tylko w tedy wniesie on dodatkową wartość do pomieszczenia. Zawsze dobrze sprawdzające się miejsca w pomieszczeniach mieszkalnych to: salon – nad wypoczynkiem,  jadalnia – w okolicy stołu lub komody, sypialnia – nad łóżkiem. Oczywiście w innych miejscach też można eksponować sztukę, lecz to już kwestia indywidualna dla każdej przestrzeni z osobna.  Nasze prace również idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach biur i firm wszelakiego typu. Pokazane w miejscach reprezentacyjnych podnoszą prestiż i wizerunek firmy. Gdzie kupić? U naszych przedstawicieli lub bezpośrednio u nas. Pamiętaj! mojasztuka to Twoja sztuka!
UWAGA! Ze względu na różne ustawienia monitorów, mogą niekiedy występować nieznaczne różnice w odcieniach kolorów pomiędzy wyświetlanym obrazem na monitorze a fizycznym dziełem. Wynika to z charakterystyki sprzętowej monitorów jak i indywidualnych ustawień użytkownika.

Kopiowanie i rozpowszechnianie prezentowanych prac w mojasztuka.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody mojasztuka.pl jest zabronione. Prawa do powyższych prac są własnością autora, zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wyjątek stanowią pliki dla architektów wnętrz, które mogą być wykorzystywane tylko i wyłącznie w projektach i wizualizacjach projektowanych przez nich wnętrz.