projektanci

 085

Zapraszamy do współpracy: biura projektowe z zakresu architektury wnętrz projektantów, dekoratorów i architektów wnętrz.

Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne, oferując atrakcyjne zasady współpracy. Współpracować z nami można bezpośrednio lub przez naszych partnerów. Więcej szczegółów można uzyskać kontaktując się z nami pod mailem biuro@mojasztuka.pl lub wypełniając formularz kontaktowy.
Zgłoszenie powinno zawierać:
– tytuł/temat: PROJEKTANT WSPÓŁPRACA
– adres swojej strony www
Po otrzymanym zgłoszeniu najszybciej jak to możliwe prześlemy pod wskazany mail zasady współpracy.

082

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

MATERIAŁY DO POBRANIA


 

087

W trosce o komfort pracy architekta wnętrz, specjalnie dla Was stworzyliśmy bazy z plikami jpeg zawierające naszą aktualną ofertę. Od teraz możecie umieszczać tekstury naszych obrazów w swoich projektach. Dzięki temu powstałe projekty staną się bardziej pełne i wyraziste. Poniżej prócz plików do programów projektowych zamieściliśmy również aktualne cenniki. W nich po za ceną zawarte są też wymiary obrazów.
WAŻNE!
Zamieszczone na stronie mojasztuka.pl pliki jpeg do programów projektowych mogą być wykorzystywane tylko i wyłącznie w projektach i wizualizacjach projektowanych wnętrz. Wizualizacje wnętrz wykorzystujące pliki z mojasztuka.pl mogą być dowolnie rozpowszechniane przez ich autorów. Wykorzystywanie plików do programów projektowych w celu innym niż wskazany bez zgody autora jest zabronione.

Bazy do programów projektowych:

          

PORADNIK – czyli gdzie wieszać nasze obrazy, by pomieszczenie najbardziej skorzystało.

Zawsze dobrze sprawdzające się miejsca w pomieszczeniach mieszkalnych to:
salon – nad wypoczynkiem
jadalnia – w okolicy stołu lub komody
sypialnia – nad łóżkiem
Oczywiście w innych miejscach też można eksponować sztukę, lecz to już kwestia indywidualna dla każdej przestrzeni z osobna.  Nasze prace również idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach biur i firm wszelakiego typu. Pokazane w miejscach reprezentacyjnych podnoszą prestiż i wizerunek firmy.
W przypadku dużych powierzchni część naszych prac można multiplikować, tworząc nowe dzieło składające się z wielokrotności jednego obrazu. Ograniczeniem jest już tylko wyobraźnia.

 

059

Kopiowanie i rozpowszechnianie prezentowanych prac w mojasztuka.pl w jakiejkolwiek formie bez zgody mojasztuka.pl jest zabronione. Prawa do powyższych prac są własnością autora, zgodnie z przepisami USTAWY z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Wyjątek stanowią pliki dla architektów wnętrz, które mogą być wykorzystywane tylko i wyłącznie w projektach i wizualizacjach projektowanych przez nich wnętrz.