o nas

060
Jesteśmy w pełni autorską Galerią Sztuki Współczesnej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2005r. Od tego momentu możemy pochwalić się ogromną rzeszą zadowolonych klientów. Nie opieramy się na tanich i masowych „produktach” dostępnych w licznych marketach. Wszystkie oferowane prace są naszego autorstwa, każda praca posiada sygnaturę wraz z datą powstania.
Ogromny nacisk kładziemy nie tylko na jakość prezentowanej sztuki, ale i również na jakość użytych materiałów i technologii. Zależy nam na dawaniu radości naszym klientom, poprzez możliwość obcowania z niebanalną i oryginalną sztuką. Nasze dzieła idealnie współgrają i dopełniają nowoczesne wnętrza. Podkreślają lub nadają charakter każdemu pomieszczeniu. Są idealnym dopełnieniem wizji każdego architekta wnętrz.
Nasze prace nadają elegancji i ekskluzywności każdemu pomieszczeniu. To co je wyróżnia to siła przekazu informacji połączona z przemyślaną grafiką.
Dokładamy wszelkich starań by oferowane na naszej stronie obrazy, nie były obojętne. Tak aby zachodziła interakcja pomiędzy dziełem a jego odbiorcą. Uważamy, że tylko w tedy sztuka jest szczera gdy nie pozwala przejść obok niej obojętnie.
Pamiętajcie. Tym co Was wyróżnia od innych to sztuka.

Swoje prace oferujemy w następujących technikach:

– FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA – GRAFIKA KOMPUTEROWA – RYSUNEK WSPÓŁCZESNY – RYSUNEK KLASYCZNY – MALARSTWO WSPÓŁCZESNE – PLAKAT – REPRODUKCJE –

059


 

Równolegle z aktualną ofertą realizujemy prace artystyczne na indywidualne zamówienia do konkretnych wnętrz i przestrzeni. Nie straszne nam nowe wyzwania, gdyż posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają nam na pełne rozwinięcie twórczości.
Każdego dnia staramy się odkrywać nowe obszary wizualnych doznań, tak aby sztuka współczesna mogła się rozwijać w sposób niezależny i wolny. Zależy nam na promocji sztuki współczesnej wśród jak największego grona odbiorców. Nie zamykamy sztuki w niedostępnych „gablotach” i nie tworzymy treści, których nie ma.
Elitarność sztuki wcale nie oznacza jej niedostępności dla większości ludzi.
Nasze fotografie przedstawiają miejsca i przedmioty takimi jakimi są. Poniekąd na zasadzie „Popatrzcie jakie to piękne!” Staramy się wydobyć z otaczającego nas świata smaczki i niuanse, które przy codziennym szybkim trybie życia stały się dla większości ludzi wręcz niewidoczne. My je wyciągamy, rozkładamy na czynniki pierwsze i podnosimy do rangi sztuki.
Grafika komputerowa natomiast daje nam możliwości tworzenia miejsc, przestrzeni i światów, których fizycznie nie ma. Pozwala nam na stworzenie więzi pomiędzy obrazem a odbiorcą. Nasze cyfrowe obrazy dają możliwość zbudowania i zobaczenia widzowi, jego własnej treści obrazu.  Każdy oglądający naszą grafikę może widzieć w niej coś innego!
Tworzymy sztukę dla  ludzi oczekujących czegoś więcej niż tylko masowego produktu z sklepowej półki. Chcących posiadać dzieła oryginalne i unikalne nie koniecznie płacąc sztucznie napompowaną cenę.
Elitarność sztuki nie wynika z wysokiej ceny lecz umiejętności jej zrozumienia i docenienia. Sztuka w naszym mniemaniu nie musi być droga, czego jesteśmy dowodem. Ważne są emocje, sztuka powinna je uwalniać w odbiorcy.
Powinna ciekawić i intrygować. Wciągać widza w nowy świat obrazu, a nawet pozwolić mu na samodzielne budowanie treści w oparciu o swoje doświadczenia i wizje. Niezależnie czy uspakaja czy też nas pobudza, ważne, że wyzwala pozytywne emocje.
Takie zadanie narzuciliśmy swojej twórczości. Sztuka ma ludzi uszczęśliwiać nie zależnie gdzie przebywają. Ma pozwolić dobrze się czuć w swoim domu lub miejscu pracy. W pomieszczeniach użyteczności publicznej takich jak min. firmy w sposób nieoceniony wręcz podnosi jakość wizerunku danej firmy w oczach swoich partnerów.
Sztuka pozwala dobrze się czuć u siebie jak i równocześnie buduje nasz dobry wizerunek w oczach innych.

Naszą ofertę można podzielić na dwie kategorie:
1) Sztuka powielana, a w niej: fotografia, grafika, reprodukcje, plakaty – techniki powielane drukiem w ograniczonej ilość egzemplarzy.
2) Sztuka jednostkowa reprezentowana przez: malarstwo i rysunek – techniki wykonywane ręcznie tylko w jednym egzemplarzu.
Niezależnie od Waszego wyboru, będzie to dobry wybór. Najważniejsze by wybrana praca dawała wiele radości ludziom z nią obcującymi. W końcu każdy z Was będzie mógł powiedzieć, że to „moja sztuka” 🙂

 

062