kontakt

081

W celu dokonania zamówienia przejdź do strony >ZAKUPY< dla klientów detalicznych.
084
W przypadku chęci współpracy, zapraszamy na stronę >PARTNERZY HANDLOWI< dla firm handlowych.
085

Jeśli jesteś architektem wnętrz, projektantem lub dekoratorem zapraszamy do stworzonej dla Ciebie strony >PROJEKTANCI<.

Biuro Projektowe mojasztuka

ul. Przewóz 34/200
30-716 Kraków
(biurowiec Budostal 8)
tel: 608 478 428
e-mail: biuro@mojasztuka.pl


 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

mojasztuka.pl to autorska galeria sztuki współczesnej, działająca w internecie od 2005r. Od tego momentu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, część z nich stała się grupą, z której jesteśmy najbardziej dumni. Są to stali klienci, powracający do nas co jakiś czas. Nie jest to zamknięty krąg, więc każdy może do niego dołączyć. Co nas wyróżnia? Nie opieramy się na tanich i masowych „produktach” dostępnych w licznych marketach. Wszystkie oferowane przez nas prace są naszego autorstwa, każda praca posiada sygnaturę wraz z datą powstania.
Ogromny nacisk kładziemy nie tylko na jakość prezentowanej sztuki, ale i również na jakość użytych materiałów i technologii. Zależy nam na dawaniu radości naszym klientom, poprzez możliwość obcowania z niebanalną i oryginalną sztuką. Nasze dzieła idealnie współgrają i dopełniają nowoczesne wnętrza. Podkreślają lub nadają (w zależności od potrzeby) charakter każdemu pomieszczeniu. Są idealnym dopełnieniem wizji każdego architekta wnętrz.
Tym bardziej zapraszam do oglądania, szperania i szukania pośród naszych dokonań tych obrazów, które będą miały zaszczyt zaistnieć w Państwa w domu.
Z pozdrowieniami
Zespół mojasztuka